100.00 TL

AKBATI GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

  • AKBATI GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

AKBATI GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

FUAR KATILIMLARINIZDA İŞ SEYAHATLERİNİZDE... 

 ARKADAŞLARINIZLA HOŞ VAKİT GEÇİRMEK İSTEDİĞİNİZDE...

KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSEDEBİLECEĞİNİZ RAHAT BİR ORTAM...

 

  Tüm dairelerimizin her müşterimizden sonra profesyonel ekiplerimiz tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Nevresim takımları,havlular her müşteriden sonra düzenli olarak değişmektedir.

 

 !!! MADDİ KAZANÇ VE MENFAAT UĞRUNA DAİRELERİMİZDE HİÇBİR ŞEKİLDE GAYRI KANUNİ BİR İŞE VEYA KONAKLAMAYA İZİN VERMİYORUZ, BU KONUDA TAVİZSİZ VE KÂTİYİZ...

MÜŞTERİ SEÇİMİNDE  TİTİZ  DAVRANILMAKTADIR

. LÜTFEN  FARKLI  AMAÇLI  KULLANIMLAR 

 İÇİN BİZİ ARAMAYINIZ

 

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

                                                                                  Akbatı Günlük Kiralık Ev

Akbatı Esenyurt Ve Bahçeşehirin Ortasında Büyük Bir Alışveriş Merkezi ve aynı zamanda oldukça keyifli zaman geçirilebilecek bir bölgedir.  Esenyurt, Bahçeşehir, Esenkent Ve bölge ilçelerden cok sayıda insanın birlikte eğlencelei ve keyifli vakit geçirebildikleri nadir bölgelerden biridir.  Özellikle gençlerin tercih ettiği bölgede çok sayıda kafe ve restorant bulunmaktadır.  Akbatı Alışveriş merkezi istanbul'da çoğu alışveriş merkezinde bulamadığınız dünyaca ünlü markaların mağazalarının bulunması akbatının neden bu kadar rağbet gördüğün bir göstergesidir. Dünyaca ünlü Kafe markalarının bulunduğu  Akbatı Avm günün her saati oldukça yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. Gecenin geç saatlerine kadar açık olan kafeler işletmecilerin yüzlerinide güldürmektedir. Bölgede Otel Sayısının Yetersiz olması Neticesinde Günlük Kiralık Evlerin çoğalmasına  sebep olmuştur. Ancak Çoğu Günlük Kiralık Evler ruhsatsız ve çalışma iznleri olmamasından dolayı  Tamamen günlük kiralık evler için kurulan komisyon tarafından sürekli takip edilerek kapatılıyor ve yüksek cezalar kesiliyor.  Ruhsatsız çalıştırılan bu evlerde konaklayan her şeyden habersiz kişilerde dolayısıyla mağdur olmaktadırlar. Parasını ödeyip kiraladıkları dairenin ansızın zili çalıyor ve bu daire ruhsatsız olduğu için kapatılması gerekiyor denilmekte ve olan daireyi kiralayan kişilere oluyor. Bu tarz durumların yaşanmaması için Kesinlikle ruhsatlı ve çalışma izni olan yerlerde konaklayınız.

 

Firma Profili

Bahtiyar Işık

Agora Suite

Yer: İSTANBUL
Adres :

Reklam Alanı

7803
İlan
427
Firma
639
Tesis
1548
Kullanıcı