0.00 TL

Bahçeşehir Günlük Kiralık Ev

  • Bahçeşehir Günlük Kiralık Ev

Bahçeşehir Günlük Kiralık Ev

Bahçeşehir günlük kiralık daire ve Bahçeşehir günlük kiralık ev ilanları için en uygun ve en kaliteli daireleri sizlere sunuyoruz. Dairelerimiz çok kaliteli ve temizdir. Tesis olarak 1 numara önceliklerimiz Güven,Temizliktir.

Bahçeşehirin son yıllardaki artışı ve şehirleşmenin artmasıyla gündeme gelmiştir. Bahçeşehir havalimanına çok yakın konumda olması ve buraya gelen çoğu turist ve iş adamının sektörlerden alışveriş yapması nedeniyle ekonominin çok büyük derecelerde canlılık göstermesinde etkili olmuştur. İlk başta sektörler büyümeye başlamış daha sonrada bahçelievler büyüme göstermiştir.

Günlük Kiralık Dairelerin Artışı :

Bahçeşehir bu denli büyük artış gösterdikten sonra yeni bir sektör olan günlük kiralık daire sektörü bahçelievlerde faaliyet göstermeye başlamış ve yıllık gelen turist ile iş adamı sayısını 2 katına çıkarmıştır. Bu başarısıyla bahçelievlere bir çok katkısı bulunmuştur.

Dairelerin kalitel,temiz ve uygun fiyatlı olması nedeniyle çoğu kişinin tercihi olmuş otel ve pansiyonlardan çok uygun ve farklı olması nedeniyle bir çok avantaj sağlamıştır.

Bulunduğu konum havalimanı ve şehir merkezine yakın olması nedeniyle ulaşımı kolaylaştırmış ve gelenlerin durak noktalarından biri haline gelmiştir.

Daire içinde bir çok kullanışlı ürün bulundurmakta ve bu ürünlerin tek kullanımlık olmasına dikkat etmektedir. Bu sistem sayesinde konaklamacıların ben başkasının eşyasını kullanamam endişesinin tamamen ortadan kaldırmıştır.

Günlük kiralık dairelerin iç ve dış özellikleriyle birçok yararı dokunmuş ve bu bölgedeki ekonomiyi büyük derecede canlandırdığı görülmüştür.

Bahçeşehir bu sektörü sonuna kadar desteklemekte ve yasallaştırmaktadır. 

Sizlerde bu kaliteli ve uygun dairelerde çok güzel zaman geçirmek isterseniz iletişim numaram sağ üstte yazıyor oradan iletişime geçip randevu alabilir ve konaklama yapabilirsiniz.

Firma Profili

Bahtiyar Işık

Agora Suite

Yer: İSTANBUL
Adres :

Reklam Alanı

7803
İlan
427
Firma
639
Tesis
1548
Kullanıcı