Hakkımızda

Şirketimiz global alanlarda ki faaliyetleriyle iş hayatına çeşitli sektörlerde devam eden büyük ölçekli kurumsal bir firmadır.
 
Faaliyetlerimize başladığımızda gördük ki, küreselleşen dünyada internet teknolojisi her geçen gün artarak ilerlemektedir. İnternet kullanımıyla bağlantılı olarak artık hemen hemen bir çok işin ve sektörün internet alt yapısı kullanarak ilerlediğini farkettik.
 
İnternetin bu kadar yaygın bi şekilde ilerlemesi şirketimiz için neden bizde bu sektörde yerimizi almadığımız sorusunu  sordurdu, ve hizmetinize sunacağımız yeni projemiz gün yüzüne çıkmaya başladı.
 
Projemiz için yaptığımız fizibilite çalışmalarından sonra 2016 yılının son çeyreğine doğru alt yapı ve yazılımsal çözümler ile beraberinde projemiz başlamış olup 2017 yılı son çeyreğinde Gunlukkirala.net yayın hayatına hazır bir şekilde tamamlanmıştır.
 
Başarıyla tamamlanmış projemiz için artık Ar-Ge ve pazarlama stratejileri süreci başlamış olup,bu çalışmalarımızın sonucunda 2018 yılı haziran ayı itibarı ile yayın hayatına başlamış kusursuz bir ilan sitesi olarak sektörde yer edinmeye başlamıştır.
 
Bundan sonraki planlarımız ise Gunlukkirala.net ilan sitemizi global anlamda dünya firmaları ile beraber lanse edilmesini sağlamaktır.
7803
İlan
427
Firma
639
Tesis
1548
Kullanıcı